Jatky Melč
Šunka
Certifikát

Společnost MK KLEMENS každý den připravuje sotiment přibližně 140 masných výrobků: salámy, šunky, klobásy, tlačenky, uzené maso, párky, klobásy, pomazánky a mnoho dalších masných pochoutek té nejvyšší kvality na váš stůl. Kompletní seznam výrobků naleznete v našem katalogu.

Výrobky společnosti MK KLEMENS jsou členěny na:

Mimo standartní řady výrobků, připravuje MASOMA také vlastní speciality. Zakázková výroba specialit zahrnuje masné výrobky, vhodné pro zvláštní příležitosti jako jsou narozrozeniny, oslavy, rauty, plesy a jiné nevšední akce a slavnosti.

Postavy ze salámů

 
  • žena
  • muž

Tento výrobek jsme schopni připravit na přání zákazníka do 2. pracovních dní od objednání. Výrobek je určen jako humorný a chutný dárek k narozeninám, životnímu jubileu a dalším příležitostem.

Uzené šunkové sele

Jedná se o sele plněné šunkou bez kostí, vhodné pro různé oslavy a rauty. Často je tento výrobek také součástí tombol. Doba přípravy je přibližně 10-dní a výrobek je připravován pouze na přání zákazníka. Po dohodě je možno připravit různou hmotnost uzeného šunkového selete.

Vepřová hlava

Nejčastěji se používá jako dárek do tomboly, výrobek je nutné objednat vždy alespoň týden dopředu.

Sušené maso

BULL BILTONG sušené hovězí maso je novinkou mezi našimi výrobky.

Na výrobu 100g výrobku je zapotřebí 250g kvalitního hovězího masa.

Sušené hovězí maso BULL BILTONG se vyznačuje vysokým obsahem bílkovin. Je oblíbenou specialitou mezi sportovci. Často je využíván jako energeticky vydatná potravina mezi horolezci a v dalších extrémních sportech. Sušené hovězí maso BULL BILTONG se často objevuje také jako doplněk stravy mezi sportovci v posilovnách a fitness.

Jedná se o tepelně neopracovaný masný výrobek s dlouhou trvanlivostí. Sušené hovězí maso BULL BILTONG má vysokou energetickou hodnotu a maximální obsah tuku 6%.